بازار آنلاین ایزوگام

ایزوگام اصل

ایزوگام اصل ؛ یکی از پرفروش ترین محصولات بازار است که برای عایق کاری سطوح مختلف و پشت بام ها کاربرد دارد . همه ی ما زمانی که میخواهیم سطحی را با ایزوگام عایق بندی کنیم به دنبال نوع اصل هستیم چون میخواهیم با یک بار هزینه کردن سالیان زیادی برایمان کارآمد باشد و بعد از عایق بندی دچار مشکل نشود ، ایزوگام اصل از قیر دمیده درجه یک و هم چنین الیاف استاندارد تولید و به فروش می رسد . مواد اولیه در تولید ایزوگام اصل بسیار موثر است که در تولید ایزوگام از قیر غیر مرغوب استفاده شود کیفیت ایزوگام را کم می کند و پس از مدتی مخصوصا در عایق کاری پشت بام با تابش نور خورشید و سرمای زمستان و بارش باران ایزوگام دچار مشکل می شود حالت خشکی پیدا می کند و خاصیت انعطاف پذیری خود را ازدست می دهد و شکننده می شود ، زمانیکه ایزوگام دچار شکنندگی می شود خاصیت عایق بودن در مقابل رطوبت را ازدست می دهد .

اما ایزوگام اصل با داشتن استاندارد و مواد اولیه مرغوب نتیجه ای که از عایق کاری انتظار داریم را به ما می دهد . ایزوگام اصل از دارای برند مشخص است و دارای ضمانت نیز می باشد در کشور ما کارخانه های تولید کننده زیادی هستند که با استقبال مردم از ایزوگام برای عایق بندی همه تولید کننده ها سعی دارند در رقابت موفق تر باشد و این کار با تولید ایزوگام اصل و با کیفیت امکان پذیر می شود . برای دریافت قیمت ایزوگام اصل می توانید به سایت بوم شش مراجعه نمایید .

مشخصات ایزوگام اصل

ایزوگام دارای مشخصات مختص به خود دارد که این مشخصات دارای استاندارد هایی است که در ایزوگام اصل باید این استاندارد ها رعایت شده باشد که عبارتند از :

ایزوگام اصل دارای برند و نشان استاندارد است – درای ضمانت نامه است – ایزوگام با ضخامت 4 میلی متری و وزن 40 گیلو گرمی در بازار موجود می باشد – هر رول از ایزوگام حدود 10 متر است .

پس در هنگام به داشتن نشان استاندارد ملی ایران توجه کنید زیرا برخی از افراد سودجو ایزوگام های تقلبی را به بازار ارائه داده اند و با قیمت ایزوگام اصل می خواهند به فروش برسانند . یا شما می توانید برای خرید ایزوگام از نمایندگی های معتبر و از طریق سایت ارتباط با این نمایندگی ها ایزوگام اصل را با خیال راحت خریداری کنید . ایزوگام ها مختلف هستند که شما با مشخص کردن سطح مورد نظر برای عایق کاری می توانید از کارشناسان این نمایندگی ها راهنمایی لازم بگیرید و ایزوگام مناسب برای عایق بندی مورد نظر را خریداری کنید . مثلا ایزوگام در دو نوع فویل دار و بدون فویل هستند که ایزوگام فویل دار از ایزوگام بدون فویل گرانتر است . ایزوگام فویل دار برای عایق بندی پشت بام بسیار مناسب است زیرا علاوه بر این که عایق رطوبتی است عایق حرارتی هم نیز محسوب می شود ، و با تابش نور خورشید به این ایزوگام از انتقال گرما از سقف به داخل منزل جلوگیری میکند .

 

کیفیت ایزوگام اصل

کیفیت ایزوگام اصل زیاد هست و در عایق بندی بسیار مناسب است و می تواند کاربرد خوبی داشته و از عایق بندی با ایزوگام اصل رضایت لازم را داشته باشیم . ایزوگام اصل از مواد اولیه درجه یک تشکیل شده است و همین موضوع باعث می شود که انعطاف پذیریی بالایی داشته باشد .

امروزه ایزوگام در عایق بندی استفاده زیادی و خیلی از پروژه و ساختمان ها و … برای عایق بندی از ایزوگام استفاده می کنند ، ایزوگام اصل فقط برای عایق بندی پشت بام ها نیست و در سرویس ها و استخر و.. استفاده می شود پس در همه موارد باید از ایزوگام اصل استفاده کنیم چون ایزوگام با کیفیت پایین باعث می شود که عایق بندی دچار مشکل شود و پس از مدتی نم و رطوبت از این عایق بندی عبور می کند و خسارات زیادی به بار می آورد .

هنگامی که میخواهید ایزوگام صل را خریدار کنید باید اطلاعات لازم را در مورد استاندارد های ایزوگام داشته باشید تا بتوانید خریدی آگاهانه داشته باشید و رعایت این استاندارد ها در تولید ایزوگام اصل بودن ایزوگان را نشان می دهد . مثلا ضخامت ایزوگام اصل مشخص است و ایزوگام با ضخامت زیاد نشان دهنده بهتر بودن ایزوگام نیست .

 

شناخت ایزوگام اصل

یکی از اولویت های افراد در هنگام خرید ایزوگام برای عایق بندی اصل بودن ایزوگام است ، زیرا همه ی ما می دانیم اصل بودن ایزوگام ضریب بالایی در جلوگیری از ورود آب و حفاظت از ساختمان دارد که همین امر موجب رضایت مندی مشتریان و آسودگی خاطر در هنگام عایق بندی می شود .

با توجه به اینکه ایزوگام در سالهای اخیر بسیار پر فروش بوده و به گونه ای که  برای عایق بندی همه افراد از ایزوگام استفاده می کنند و تولید کنندگان معتبر ایزوگام باکیفیت واصل را تولید کرده اند و این ایزوگام اصل و داشتن کارایی خوب باعث محبوبیت در بین مصرف کنندگان شده است و با پیشرفت علم و تکنولوژی این تولید کنندگان همیشه سغی بر این داشته اند که محصولات به روز تر را به عرضه برسانند .

حالا این موضوع مهم برایمان پیش می آید که چطور ایزوگام اصل را بشناسیم که در ادامه مقاله اطلاعات لازم را برای شناختن ایزوگام اصل به دست خواهید آورد .

در اکثر رول های ایزوگام روکش ظاهری ، برچسب ، و .. مشابه هستند و پی بردن به عدم کیفیت و شناخت رول های تقلبی کار ساده ای نیست . راه هایی برای شناخت ایزوگام اصل وجود دارد که با شناختن این راه ها میتوانید ایزوگام اصل را شناسایی کنید که شامل : در هنگام خرید به شماره ثبت محصول و اختلاف قیمت محصول ارائه شده در کارخانه ها و نمایندگی های مجاز با جاهای دیگر اهمیت دارد ، برای خرید ایزوگام اصل بهتر است از نمایندگی و سایت معتبر خریداری کنید .

تولیدکنندگان معتبر از اهمیت مواد اولیه در کیفیت ایزوگام آگاه هستند و در همان ابتدای کار برای تولید محصول از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک استفاده می کنند . زیرا این تولید کنندگان در همان ابتدای کار کیفیت محصول را در اولویت قرار داده اند تا مصرف کنندگان بتوانند با خرید این عایق رطوبتی نتیجه رضایت بخشی داشته باشند .

این تولید کنندگان معتبر پس تولید محصول و تست آن در آزمایشگاه مخصوص برای جلوگیری از عرضه محصولات تقلبی محصولات خود را بدون واسطه از طریق نمایندگی های رسمی و معتبر به فروش می رسانند . همین موضوع که باعث حذف واسطه شده است محصول را با قیمت مناسب تری همراه با ضمانت نامه به دست مشتریان و مصرف کنندگان می رسانند . در این کارخانه های تولید کننده عواملی که در کیفیت و قیمت ایزوگام تاثیر دارد عبارت است از : نوع عایق رطوبتی تولید شده و روکش آن ، نوع قیر استفاده شده ، الیف تیشو و پلی استر به کار رفته ، قیمت ارز در بازار نیز در قیمت نهایی ایزوگام تاثیر دارد .

امتیاز شما
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

اشتراک در تلگرام
اشتراک در واتساپ
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توییتر
اشتراک در لینکدین
اشتراک در پینترست
اشتراک از طریق ایمیل
پرینت مطلب
okisan.com