ایزوگام بوم شش

درباره ما

داستان بوم شش

 بوم شش چیست؟ چه مزیتی برای مخاطبان خود دارد؟ اگر به عایق رطوبتی، نصب ایزوگام و انواع خدمات جانبی آن نیاز دارید، لازم است درباره بوم شش بیشتر بدانید. در Boom6 تنها با صرف چند دقیقه زمان می توانید برای همه سوالات خود پاسخ مناسبی پیدا کنید و از امکانات هوشمند این سامانه بصورت رایگان بهرمند شوید.

داستان بوم شش - درباره بوم6

موقعیت تیم بوم شش

موقعیت مکانی تیم بوم شش در دلیجان است. دلیجان بزرگترین قطب صنعتی ایزوگام ایران است. شهری که اولین و بزرگترین منبع تولید ایزوگام در کشور می باشد. این شهر با سابقه ای نزدیک به 30 سال در صنعت عایق رطوبتی هر شهروند و رهگذری را با بوی ایزوگام آشنا ساخته است.  تیم boom6 ضمن دسترسی و شناخت کامل این بازار، 20 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید، توزیع و نصب ایزوگام دارد. تیم بوم شش متعهد است که بازاری امن و مطمئن برای ارائه ایزوگام با قیمت واقعی، راهکارهای نصب استاندارد و خدمات پس از فروش برای شما ایجاد کند.

تولید کننده ایزوگام
بیشتر بدانید

در باره بوم شش بیشتر بدانید

بوم شش چیست؟ boom6 یک فضای آنلاین است که هدف آن ایجاد دسترسی آسان و مطمئن به انواع ایزوگام می باشد. تمرکز بر ارائه خدمات جانبی از قبیل تعریف آنلاین پروژه، معرفی استاد کار ماهر، ارائه فروشگاه آنلاین ایزوگام بصورت رایگان و خدمات پس از فروش از جمله مزیت های boom6 است. با صرف کمترین زمان و انرژی و البته صرفه اقتصادی می توانید ایزوگام مناسب تهیه کنید.

استفاده از تجربه و نیروی متخصص برای استاندارد سازی عایق کاری ساختمان ارائه راهکارهای بصرفه و اقتصادی و در نتیجه تضمین سرمایه گذاری و کاهش حداکثری ریسک خرید ایزوگام، هدفی است که برای انجام آن زمان زیادی را صرف می کنیم.

درنظر گرفتن افزایش بهای تمام شده کالا و خدمات از یکطرف و کاهش قدرت خرید مردم از طرف دیگر ما را ملزم ساخت برای پاسخگویی صحیح و صریح به نیازهای عایق رطوبتی در سطح کشور، با عبور از بازار سنتی، در بستری که امکان ارتقای خدمات و واقعی کردن نرخ قیمت وجود دارد، مسیر خود را ادامه دهیم.

سامانه آنلاین بوم شش بعنوان مسیری آسان به بازار ایزوگام بصورت پل ارتباطی بین مصرف کننده و تولید کننده ایزوگام اصل عمل می کند. پشتیبانی حضوری چه در زمان تامین و چه در زمان تحویل بخش اصلی کار تیم بوم شش است. یعنی برای اطمینان از اصالت و کیفیت محصول خریداری شده، بارگیری زیر نظر کارشناسان این سامانه انجام می شود. در زمان اجرا هم حضور در محل برای نهایی سازی یک پروژه استاندارد اساس کار است.

تیم بوم شش نیازهای شما را بصورت کامل پوشش می دهد.

همه می دانیم که امنیت سقف خانه برای آسایش رفاه ساکنان چقدر مهم است. علاوه براین، لزوم جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان یکی از مهمترین ملاکهای افزایش طول عمر مفید ساختمان می باشد. همین دو نکته برای تاکید بر اهمیت اجرای عایق کاریِ مناسب ساختمان کافی است. برای پوشش این موارد با boom6 همراه باشید.
بوم شش

چند سوال اساسی

  • چگونه می توان ایزوگام مناسب را از نظر جنس و کیفیت تشخیص داد؟
  • مناسب ترین ایزوگام برای منقطه شهری مختلف شما کدام است؟
  • چگونه از مهارت نصاب ایزوگام (استاد کار ایزوگام) مطمئن شوم؟
  • قیمت واقعی ایزوگام انتخاب شده را از کجا استعلام کنم؟
  • ملاکهای نصب استاندارد ایزوگام چیست؟
چند سوال اساسی در باره بوم شش
تیم ما

درباره تیم بوم شش (Boom6) بیشتر بدانید

Boom6.ir در سال 1396 توسط آقای سعید ابراهیمی بمنظور ایجاد مرجع آموزشی و اطلاعاتی در خصوص ایزوگام و نصب آن، بنیان گذاری شد. پس از مدتی فعالیت، با نگاهی اجمالی به چالشها و دغدغه های مصرف کنندگان ایرانی در خرید ایزوگام مرغوب ، در اواخر سال 1398، قسمت فروشگاه آنلاین ایزوگام به وبسایت بوم شش اضافه گردید. هدف این بود تا دسترسی آسان و ایمن مصرف کننده گان محترم به محصول عایق رطوبتی فراهم شود. در شهریور ماه سال 1400 با رو نمایی از پلتفورم “بام”، بعنوان اولین بازار آنلاین ایزوگام ایران، بستر تعریف آنلاین پروژه (برای مصرف کننده نهایی)، تعریف آنلاین محصول (برای تولید کننده ایزوگام)، پنل کاربری پیشرفته استاد نصاب (برای تسهیل ارتباط بین متقاضی نصب و استاد کار) و ارائه وب سایت های فروشگاهی آنلاین به صورت رایگان ( برای اشتغال زایی و تشکیل شبکه فروش ایزوگام)  فراهم گردید.
نظرات مشتریان
آنچه درباره بوم شش می گویند
okisan.com