بازار آنلاین ایزوگام

بازار آنلاین ایزوگام بوم شش؛ خرید ایزوگام اصل یک بار برای همیشه از اولین فروشگاه زنجیره ای آنلاین ایزوگام

بوم شش یک بار برای همیشه

بازار آنلاین ایزوگام بوم شش؛ خرید ایزوگام اصل یک بار برای همیشه از اولین فروشگاه زنجیره ای آنلاین ایزوگام

بوم شش یک بار برای همیشه

بوم شش؛ یک بار برای همیشه به یک دلیل مشخص انتخاب شد. از همان ابتدای کار شناخت قابل توجهی نسبت به کمبود ها و نارسایی بازار ایزوگام ایران و صنعت عایق رطوبتی داشتیم. این شناخت باعث شده بود که نسبت به چالشهای مصرف کنندگان این محصول کاملا آگاه باشیم. اشراف کامل نسبت به کمبود ها و نارسایی در تولید، که نارضایتی های قابل توجهی را در مصرف کنندگان ایزوگام ایجاد کرده بود ما را بر آن داشت تا در وبسایت ایزوگام بوم شش یک بار برای همیشه (boom6, one time forever) به این دغدغه ها خاتمه دهیم. بدین ترتیب  فروشگاه زنجیره ای ایزوگام اصل دلیجان با کلی امکانات متنوع و فوق العاده ایجاد گردید که ما اسم اون رو بازار آنلاین ایزوگام یا به اختصار “بام” گذاشتیم. 

  بامبرگرفته از عبارت بازار آنلاین ایزوگام ، پلتفورمی چند منظوره است که خدمات کاربردی و بی نظیری به مخاطبان ایزوگام ارائه می دهد.

یکبار برای همیشه

ایزوگام اصل یک بار برای همیشه

ایزوگام  اصل یک بار برای همیشه اشاره به این یک ایده محوری و کلیدی در سامانه بوم شش دارد. این ایده در واقع برنامه ریزی و اجرای فرایندی است که با طی مسیر آن، مشتریان ایزوگام بتوانند بدون دغدغه حرید کنند. همچنین با صرف کمترین زمان و انرژی به ایزوگام اصل و خدمات جانبی آن از قبیل نصب و عایق بندی (ایزولاسیون) دسترسی داشته باشند و یک بار برای همیشه این مهم را به انجام برسانند.

بوم شش یک بار برای همیشه

بوم شش بعنوان یک سامانه فروشگاهی هوشمند با بکار گیری زیرساختهای تجارت الکترونیک (نرم افزارهای کاربردی)، تکنولوژی های نوین، شناخت کافی و کامل نسبت به محصول ایزوگام، فرایند عایق کاری، فرصت ها و چالشها بازار سنتی فروش ایزوگام (isogam)، برخورداری از تیم های تخصصی مشاوره و اجرای پروژه این فرصت و امکان را دارد تا به معنای واقعی کلمه در زمینه ایزوگام و عایق بندی رطوبتی ساختمان، شعار بوم شش یک بار برای همیشه را در عمل متجلی سازد وایزوگام اصل را با قیمت واقعی به مصرف کننده ارائه دهد. ایزوگام یکبار برای همیشه

امکانات بوم شش برای عملی کردن شعار یک بار برای همیشه

بوم شش مجموعه ای سازماندهی شده از امکانات است که به شما این امکان را می دهد با استفاده از آنها یک بار برای همیشه پروژه عایق کاری خود را به انجام رسانید. مجموعه این امکانات که باعث شکل گیری اولین بازار آنلاین ایزوگام ایران شده اسند به شرح ذیل است:

فروشگاه آنلاین ایزوگام :

فروشگاه آنلاین ایزوگام بوم شش حاوی ایزوگام هایی است که در تولید و انتخاب آنها بررسی های زیادی انجام شده و نهایت دقت و حساسیت در آن بکار گرفته شده است. این فروشگاه تنها فروشگاه اینترنتی ایزوگام اصل است که علاوه بر طیف متنوع محصولات، امکان مشاهده قیمت های روز ایزوگام، انتخاب نوع خرید عمده یا عادی و همچنین پرداخت آنلاین بصورت پیش پرداخت و پس پرداخت در آن فراهم می باشد.  یک بار برای همیشه ایزوگام ساختمان خود را خریداری و نصب نمایید.

تعریف آنلاین پروژه :

تعریف آنلاین پروژه سیستمی که از طریق آن این امکان را خواهید داشت با معرفی کردن پروژه خود در بستر اینترنتی (وب) و مشخص کردن ابعاد آن به سادگی تیم نصب و محصول مورد نیاز خود را فراخوانی کنید. با استفاده از این پلتفورم بدون نیاز به حضور در بازار، با صرف کمترین زمان و انرژی از طریق کامپیوتر یا موبایل شخصی، پروژه عایق کاری خود را مدیریت کنید. این سیستم در بین مدیران پروژه و مهندسان ساختمان بسیار محبوب است.

ایزوگام بوم شش یکبار برای همیشه

  خدمات آنلاین ایزوگام بوم شش- boom6 بازار اینترنتی ایزوگام

شبکه فروشگاه های زنجیره ای اینترنتی:

سامانه بوم شش این امکان را دارد که به متقاضیان فروش ایزوگام، اعم از تولید کنندگان، فروشندگان بازرا سنتی (بُنک دار) و سایر افرادی که به دنبال کسب و کار آنلاین هستند، بصورت رایگان فروشگاه اینترنتی ایزوگام ارائه دهد. به علاوه این امکان وجود دارد که تیم بوم شش پشتیبانی کاملی در زمینه گسترش وبسایت، کسب رتبه در جایگاه های بالای گوگل (SEO)، رشد در شبکه های مجازی و راهکار های برندینگ، خدمات کاملی را بصورت رایگان ارائه دهد.

تیم تخصصی مشاوره و نصب:

پنل کاربری پیشرفته در سامانه بوم شش امکان تعامل سازنده با کارشناسان تیم boom6 و همچنین اساتید نصب (نصاب) که در این مجموعه حساب کاربری (panel) ساخته اند را فراهم میکند، این جلسات مشاوره ای آنلاین به هرچه بهتر اجرا شدن پروژه و خرید ایزوگام اصل کمک شایانی خواهد کرد.

فروشگاه زنجیره ای آنلاین ایزوگام (بازار آنلاین ایزوگام)

فروشگاه زنجیره ای آنلاین ایزوگام یکی از اساسی ترین ابزارها در راستای تحقق شعار بوم شش یک بار برای همیشه است. در این فروشگاه زنجیره ای ضمن ارائه محصولات با کیفیت و با اصالت تولید شده در شرکت های معتبر(ایرانی)، سیستمی از امتیاز دهی سایر مصرف کنندگان به هر یکی از محصولات ایزوگام (isogam)، چشم انداز قابل توجهی از ویژگی های کیفی و کمی عایق را به شما ارائه می دهد. از طرف دیگر با رقابتی تر شدن فضا در سیستم فروشگاه زنجیره ای آنلاین (online) و به موازات حذف واسه ها، امکان حذف محصولات فیک و فاقد کیفیت به سرعت فراهم شده است.

خرید آنلاین ایزوگام یکبار برای همیشه

فروشگاه اینترنتی ایزوگام و انواع عایق رطوبتی

نحوه استفاده از فروشگاه زنجیره ای آنلاین و خرید ایزوگام مطمئن

با جستوجوی عبارت بوم شش یا BOOM6 یا بوم6 در گوگل و یا ورود مستقیم به سایت به آدرس (boom6.ir) از منوی کاربری و از طریق گزینه پیشخوان کاربر می توانید فرایند عضویت را دنبال کنید. عضویت شما می تواند به عنوان کاربر عادی، فروشنده ایزوگام، استاد نصاب، تولید کننده و … باشد. پس از ایجاد حساب و ورود به حساب کاربری ازطریق پنل (پیشخوان) شخصی خود به سادگی به تمام آنچه در این مسیر نیاز دارید، دسترسی خواهید داشت. هر کجا نیاز به راهنمایی داشتید با شماره تماس موجود در بالای صفحه به راحتی پاسخ سوالات خود رادریافت کنید.

  فروشگاه زنجیره ای آنلاین ایزوگام اصل به دلیل ایجاد رقابت و امکان نظارت، با حذف واسطه ها زمینه واقعی شدن قیمت ها و بهبود کیفیت محصولات را فراهم می کند و در نتیجه محصولات فیک از رده خارج می شوند.

وبسایت ایزوگام

وبسایت ایزوگام در 5 سال گذشته حرکت سریعی به سمت توسعه و فراگیر شدن داشته است. بر خلاف گشته امروز متقاضیان ایزوگام عبارت وبسایت ایزوگام دلیجان را جست وجو می کنند که این امر گواه جا باز کردن خرید اینترنتی ایزوگام در بین مصرف کنندگان است. با این حال وبسایت های زیادی هستند که امروزه نسبت به فروش و تبلیغ ایزوگام اقدام می کنند. اما نحوه عملکرد آنها همواره مورد انتقاد مخاطبان آنها بوده است. از جمله انتقاد هایی که به این وبسایت ها می شود عبارتند از:

  • عدم برخورداری از نماد های الکترونیکی و مجوز های حضور در فضای اینترنت
  • عدم ارائه قیمت بروز محصولات
  • عدم ارائه محتوای کاربردی و مفید به مخاطبان
  • عدم برخوردای از فروشگاه آنلاین و پرداخت آنلاین
  • عدم امکان مقایسه محصولات
  • عدم شفاویت در قوانین و مقررات و نحوه ارسال کالا و ضمانت آن

وبسایت ایزوگام بوم شش

Boom6.ir ایزوگام یک بار برای همیشه یک وبسایت ایزوگام دلیجان است که تا امروز همواره تلاش کرده با شناسایی معضلات وبسایت های دیگر و برطرف کردن آنها، بستر مطمئنی ار خدمات رسانی و فروش کالای ایزوگام به مصرف کننده را فراهم آورد. وبسایت فروشگاهی بوم شش با استفاده از برنامه های فروش آنلاین، نه تنها شمای کامل و بروزی از محصول و قیمت آن را ارائه میدهد، بلکه با ایجاد امکان مقایسه محصول، مطالعه نقد و بررسی ها، خرید با پیش پرداخت، ارائه ضمانت نامه های معتبر، و تضمین بازگشت وجه و ارسال رایگان کالا، پنجره جدیدی به روی مصرف کنندگان این محصول گشوده است.

وبسایت ایزگام دلیجان - بوم شش
وب سایت ایزوگام دلیجان با نام تجاری بوم شش دارای کلیه نماد های لازم برای فعالیت یک وبسایت ایزوگام

 

خلاصه

بوم شش با شناخت معضلات بازار سنتی ایزوگام و عایق رطوبتی بر بستر وب ایجاد شد. شعار خود را ایزوگام یک بار برای همیشه تعریف کرد. وجود این شعار در هویت تجاری، حرکت در مسیر مشتری مداری را از همه جهات را برای boom6 (بوم 6) در پی داشته است. برای انجام این رسالت و رفع چالشهای بازارسنتی و رعایت صادقانه اصل مشتری مداری، آنچه جای خالی آن بسیار احساس می شد، ارائه یک سیستم (پلتفورم) متفاوت از فروش و ارائه ایزوگام مطمئن بوده است. بدین ترتیب سامانه بوم شش اقدام به راه اندازی فروشگاه نجیره ای آنلاین ایزوگام و سیستم تعریف پروژه آنلاین نمود. تمامی برنامه های تیم بوم شش متمرکزبر نیاز های مصرف کنندگان عایق رطوبتی برای دستیابی به ایزوگام اصل و حصول حد اکثری رضایت آنهاست.

 

  بوم شش؛ یک بار برای همیشه 

 

4.5/5 - (2 امتیاز)
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

اشتراک در تلگرام
اشتراک در واتساپ
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توییتر
اشتراک در لینکدین
اشتراک در پینترست
اشتراک از طریق ایمیل
پرینت مطلب
okisan.com