روزانه با افراد زیادی در ارتباط هستیم. آنها از پیشنهادات و راهکارهای بوم شش بهره می برند. در تماس با Boom6 مخاطرات بازار ایزوگام را بشناسید و هزینه ها را بهتر مدیریت کنید.

ارتباط با ما

ارتباط با بوم شش چه مزیتی دارد؟

ارتباط با بوم شش تماس با مجموعه ای از افراد آشنا و متخصص است که برای تولید و ارائه محصولات عایق رطوبتی (isogam) استاندارد تلاش می کنند. این یک واقعیت ثابت شده است که متقاضیان عایق کاری رطوبتی هنگام خرید چالش های زیادی دارند. مشکل اصلی عدم تشخیص کیفیت و قیمت واقعی ایزوگام مورد نظر است. در این مجموعه افردا خبره محصولات را برای شما گل چین می کنند. در صورت تماس با Boom6 خیالتان از بابت ایزوگام راحت.

ارتباط با بوم شش چه مزیتی دارد؟ - تماس با فروشنده و نصاب ایزوگام

سوالات متداول

برای تماس با BOOM6 و پیدا کردن جواب سوال ها، راه های مختلفی دارید. از طرفی ما برای این که بهتر بتوانیم نیاز شما را برطرف کنیم، همیشه به این فکر می کنیم که بیشترین دغدغه شما در مورد ایزوگام چیست. بنابراین بعضی از آنها را پیشبینی کرده ایم :

ارتباط با بوم شش - ارتباط با بوم شش
ایزوگام بوم شش

ج
شما هم می توانید به صورت آنلاین خرید ایزوگام داشته باشید، یعنی با وارد کردن مشخصات یک حساب کاربری ایجاد کرده و سپس محصول مورد نظر را به متراژ مورد نیاز به سبد خرید اضافه کنید . پس از مطالعه قوانین، نسبت به پرداخت اقدام فرمایید. روش دوم برای افرادی که تمایل به ثبت نام ندارد تماس با شماره تماسهای مندرج در وبسایت است. پس از مشاوره تلفنی با کارشناسان اقدام به خرید را انجام دهید.

ج
پاسخ به این سوال بله یا خیر نیست زیرا امروزه تولید ایزوگام به یک فرایند تخصصی و پر چالش تبدیل شده است. در واقع کیفیت ایزوگام امروزه به عوامل زیادی وابسته است: شیره قیر، تیشو و الیاف پلی استر، پودر تالک، خط تولید، فرمولاسیون استاندارد، نیروی کار و …. . در شرایطی که ذکر شد ممکن است یک شرکت معتبر  بنا به هر دلیلی از کیفیت تیشو استفاده شده در بار مورد تولید غافل شود و در نتیجه محصول فاقد کیفیت تولید کند. بنابراین بهتر است خرید ایزوگام توسط فرد کار بلد و ایزوگام شناس انجام شود. درست مانند لحظه ای که به میوه فروشی می روید و میوه های با کیفیت را جدا می کنید، خرید ایزوگام نیز به این شکل مطمئن تر است.

ج
درواقع تیم boom6.ir سالهای متمادی و با شرکتهای زیادی در ارتباط بوده است، اعضای این تیم ضمن شناخت برندهای معتبر و تولید کنندگان اصیل ایزوگام و همچنین اشراف بر مسیرهای تامین مواد اولیه شرکتها و شناخت کافی نسبت به انواع مواد اولیه مناسب و با آگاهی نسبت به استاندارد بودن خطوط و روشهای تولید، شرکتهای تائید شده را انتخاب می کند. در پایان کارشناسان این تیم با حضور در محل شرکت از کیفیت نهایی محصول و حتی بارگیری صحیح محصول نظارت لازم و کافی را بعمل آورده تا محصول خریداری شده شما با نهایت اطمینان و اعتبار ارسال گردد.

جقطر رل ایزوگام، وزن رل، بو و رنگ ایزوگام، خاصیت چسبندگی ایزوگام، تست پارگی ایزوگام، تاریخ تولید، شماره ثبت کارخانه، و خرید محصول از کارخانه نام آشنا و برند معتبر. اینها نکاتی هستند که هنگام خرید ایزوگام باید به دقت مورد بررسی قرار گیرند.

جیک ایزوگام با کیفیت در درجه اول دارای قطر حدود 3.7 میلیمتر الی 4 میلیمتر می باشد و وزن آن باید بین 39 تا 42 کیلو گرم باشد. اگر وزن رول ایزوگام بالای 40 کیلوگرم باشد و در عین حال قطر آن کمتر از 3.7 میلیمتر باشد به معنی استفاده زیاد از پودر تالک در ایزوگام می باشد و این ایزوگام به احتمال زیاد فاقد چسبندگی مناسب می باشد. در هنگام خرید به تناسب وزن و قطر ایزوگام حتما دقت کنید.

جایزوگامهایی که از قیرهای پلیمری و پالایشگاهی تولید می شوند بوی نرمال دارند. رنگ لایه رویی این ایزوگام ها مشکی براق است. ایزوگامهایی که از قیر دمیده یا اکسیده تولید می شوند بوی گازوئیل می دهند و رنگ ایزوگام گرایش به قهوه ای دارد و بعد از نصب سطح آن به حالت بور در می آیند. ایزوگامهایی که برای تولید آنها از قیر اصلی استفاده می شود، بوی غلیظ و مشمئز کننده ای دارند به طوری که اگر در یک محیط سر بسته کنار آن قرار بگیرید احتمال سردرد و سوزش چشم وجود دارد. بهترین نوع ایزوگام پلیمری یا پالایشگاهی است. بوی ملایمی داشته و رنگ آن مشکی براق است.

جروشهای مختلفی برای تست چسبندگی ایزوگام وجود دارد. یکی از بهترین روشها استفاده از یک تکه ایزوگام با ابعاد 50*50 سانتی متر است. آن را در یک محل سیمانی با استفاده از مشعل بچسبانید و پس از سرد شدن (حدود 7 دقیقه بعد) نسبت به کندن ایزوگام اقدام فرمایید. چنانچه ایزوگام در زمان جدا شدن چند تکه شد و به سختی از روی سطح بلند شد، ایزوگام از نوع مناسبی است. چنانچه ایزوگام به راحتی از سطح جدا شد در نتیجه از چسبندگی خوبی برخوردار نبوده است. البته این روش به دلیل سختی برای همه قابل اجرا نیست، در نتیجه روشهای دیگر در همین قسمت دنبال کنید.

جیک راه ساده تست قدرت چسبندگی فویل (لایه آلمینیومی) به ایزوگام است. چنانچه فویل به سختی و و بصورت تکه های ریز از سطح ایزوگام جدا شد به معنی کیفیت بالای ایزوگام و چنانچه فویل به صورت تکه های بزرگ و به راحتی جدا شد به معنی کیفیت پایین چسبندگی ایزوگام است.

جروی یکی از سطوح ایزوگام با نایلکس پلاستیکی پوشیده شده است. یک راه ساده دیگر تست قدرت چسبندگی نایلکس به ایزوگام است. چنانچه نایلکس به سختی و و بصورت تکه های ریز از سطح ایزوگام جدا شد به معنی کیفیت بالای ایزوگام و چنانچه نایلکس به صورت تکه های بزرگ و به راحتی جدا شد به معنی کیفیت پایین چسبندگی ایزوگام است.

جیک گوشه ایزوگام را با آتش فندک حرارت بدهید تا کمی ذوب شود، سپس آن قسمت حرارت دیده را روی سطح بچسبانید و بلافاصله ورق ایزوگام را به آرامی به سمت بالا بکشید. چنانچه بین نقطه چسبیده شده و ورق ایزوگام تارهای ایجاد شد به معنی استفاده از قیر پلیمری استاندارد در تولید ایزوگام می باشد.

ارتباط با بوم شش - تماس با boom6
تماس با boom6

نحوه ارتباط با بوم شش

ارتباط با سامانه بوم شش در ساده ترین حالت از طریق ارتباط تلفنی ممکن است. اما افرادی که به خرید اینترنتی و خدمات آنلاین علاقه دارند نیز می توانند از آغاز تا پایان پروژه عایق کاری ساختمان را از طریق رایانه و بصورت اینترنتی مدیریت و اجرا کنند. ما در این مسیر و در هر قدم بعنوان مشاور در کنار شما هستیم.

با وارد کردن نام، نام خانوادگی و شماره موبایل می توانید به سادگی پنل کاربری خود را ایجاد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات تماس رمز عبور به شماره شما پیامک می شود. از طریق پنل کاربری راه های ارتباط آنلاین با Boom6 ایجاد می شود.

نسبت به اعلام دقیق آدرس ساختمان محل عایق کاری اقدام کنید.  قسمتهای هدف عایق کاری و متراژ آن را مشخص و محاسبه کنید. از راهنمایی مشاوران استفاده کنید. در شرایط خاص تهیه عکس از محل و بارگذاری در سایت مقدور می باشد.

با مطالعه اطلاعات موجود در سایت یا از طریق  تماس با مشاور Boom6 و بر اساس بودجه مد نظر،  ایزوگام مناسب برای شرایط ساختمان را انتخاب کنید. بوم شش یک منبع معتبر از استاد کار ایزوگام در اختیار دارد که بنا به درخواست می توانید با آنان ارتباط بگیرید.

از طریق ارتباط با کارشناسان بوم شش زمان دریافت محصول سفارش شده را مشخص کنید. این کار بمنظور سهولت و صرفه جویی در زمان دو طرف مهم است. پس از این مرحله نسبت به امضای الکترونیک قرارداد، انتخاب روش پرداخت و نهایی کردن فرایند خرید اقدام فرمایید.

آیا سوال دیگری دارید

فقط کافی است با تیم بوم6 تماس بگیرید:

فرم تماس با Boom6

اعلام سوالات، درخواستها، پیشنهادات وانتقادات شما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ داده میشود