ایزوگام دلیجان (خرید و نصب انواع ایزوگام دلیجان با قیمت مناسب)

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان (خرید و نصب انواع ایزوگام دلیجان با قیمت مناسب)

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان از جمله برترین برند های تولید ایزوگام در سطح کشور میباشد. شهر دلیجان با دارا بودن تعداد زیادی از کارخانه های تولید ایزوگام در حوزه تولید عایق های رطوبتی سرآمد است. میتوانید جهت خرید انواع ایزوگام و بررسی قیمت ایزوگام دلیجان از طریق فروشگاه اینترنتی بوم شش اقدام فرمایید.

ایزوگام دلیجان - فروشگاه اینترنتی ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

نام دلیجان با ایزوگام پیوند خورده است و همگان نام ایزوگام دلیجان را می شناسند ! اما دلیل شهرت آن چیست؟ بیش از 3 دهه پیش به تقلید از یک شرکت تهرانی به نام ایزوران، کارخانه ای برای تولید ایزوگام در دلیجان تاسیس شد که جلیس بام معروف بود. این شرکت به عنوان اولین کارخانه تولید ایزوگام در دلیجان، محصولی را روانه بازار کرد که به دلیل کیفیت خوب و قیمت منطقی، مورد استقبال صنعت ساختمان سازی کشور قرار گرفت. از طرفی  موقعیت مرکزی شهرستان دلیجان در استان مرکزی و قرار گیری در شاهراه مواصلاتی کشور، امکان تامین مواد اولیه و ارسال بار به سایر نقاط ایران را تسهیل می کرد. این مزیت موجب افزایش تقاضای این کالا از سمت بازار و در نتیجه افزایش تعداد شرکت های تولید ایزوگام گردید. امروزه دلیجان با بیش از 100 شرکت فعال ، قطب تولید ایزوگام کشور و یکی از خوشه های صنعتی مهم به حساب می آید.

انواع ایزوگام دلیجان

برند های متنوعی از ایزوگام با روشهای متفاوت و کیفیت های مختلف در دلیجان تولید می شود. این برندها از بام گستر و سراپوش گرفته تا شرق گستر و یاقوت بام و سامان و … در انواع فویلدار، بدون فویل، طرح دار یا ساده، پودری یا سنگریزه با قطر 2.5 میلیمتر تا 5 میلیمتر (2.5، 3، 3.5، 4، 4.5 و 5 میلیمتر) بصورت تکلایه، دولایه و سه لایه تولید می شوند. انواع ایزوگام دلیجان را می توانید در فروشگاه بوم شش ملاحظه کنید. تفاوت در خطوط تولیدی، فرمولاسیون مورد استفاده و سیاستهای مختلف بکار گیری شده توسط شرکت ها دلایل اصلی تنوع در محصولات تولید شده می باشند. بعلاوه فعالیت گسترده سودجویان این صنعت و تولید محصولات فیک و تقلبی با نام و لیبل محصولات معتبر، بر پیچیدگی های این بازار افزوده است. برای شناخت و دسترسی شرکتهای معتبر، وبسایت انجمن عایق رطوبتی شهرستان دلیجان می تواند مرجع قابل اعتمادی برای راهنمایی شما باشد.

انواع ایزوگام دلیجان

نمایندگی ایزوگام دلیجان

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان طی سالیان گذشته بین فعالان این صنعت بسیار مورد تاکید و اهمیت بوده است. امروزه نمایندگی ایزوگام شهر دلیجان در اکثر شهر های بزرگ فعال بوده و یکی از کانالهای امن توزیع این محصول به حساب میآید. هرچند به دلیل تلاطم بازار و تنوع برندهای معروف ارائه نمایندگی انحصاری طرفدار زیادی ندارد (زیرا بازار برندهای متنوع را مطالبه می کند)، با این حال موضوع نمایندگی باعث اعتباربخشی و توسعه بازار فروشندگان این محصول در شهر های مختلف می شود. فرایند اخذ نمایندگی نیازمند تعامل مثبت بین تولید کننده و فروشنده بوده و با توجه به سیاستهای خاص هر شرکت متفاوت است. از مهمترین الزامات اخذ نمایندگی جواب مثبت اعتبار سنجی بنگاه فروشنده و نیز حجم بازار وی می باشد. برای اخذ نمایندگی برند های ایزوگام دلیجان، طی تماس با مشاوران بوم شش، می توانید ضمن بررسی دقیق شرایط شرکت ها و برندهای مختلف، راهکار های موثری را برای توسعه و بهبود بازار و فروش محصولات به دست آورید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس مندرج در بالای همین صفحه تماس بگیرید.

نمایندگی ایزوگام دلیجان

آدرس کارخانه های ایزوگام دلیجان

کارخانه های ایزوگام دلیجان به طور متمرکز در سه بخش این شهرستان متمرکز هستند. بزرگترین و اصلی ترین بخش، شهرک صنعتی دلیجان واقع در کیلومتر 5 جاده اصفهان می باشد. این شهرک بزرگترین بخش صنعتی شهرستان و بعنوان یکی از شهرکهای اصلی استان با مساحت تقریبی 2115 هکتار، 400 واحد تولیدی و صنعتی را در خود جای داده است که از این بین چیزی در حدود 50 کارخانه تولید ایزوگام هستند. شرکت های معتبری همچون بام گستر دلیجان، سراپوش دلیجان، شرق گستر دلیجان، برفاب،  قطب صنعتی بوعلی یکی دیگر از بخشهای صنعتی این شهرستان با حدود 40 کارخانه تولیدی ایزوگام در محور دلیجان به محلات واقع شده است. شرکت های سینا بام دلیجان، بهار گستر دلیجان، پاسارگاد، یکتا بام دلیجان و شرکت صدف گستر در این بخش مستقر هستند. ناحیه صنعتی راونج سوین بخش صنعتی دلیجان است. این ناحیه در کیلومتر 15 جاده سلفچگان و در محور روستای راونج قرار دارد چیزی در حدود 30 کارخانه تولید ایزوگام را در خود جای داده است. شرکت های یاقوت بام دلیجان، الوند بام دلیجان، ایزوگام فراز و … در این ناحیه تاسیس شده اند.

کارخانه های ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام دلیجان

همانطور که در مقاله اختصاصی در مورد قیمت ایزوگام به تفصیل صحبت کردیم، قیمت ایزوگام دلیجان تخت تاثیر عوامل متفاوتی قرار دارد. این عوامل به ترتیب عبارتند از: قیمت مواد اولیه (قیر، تیشو، پلی استر، پودر معدنی)، هزینه نیروی انسانی، هزینه تولید، هزینه بسته بندی  و در نهایت سود شرکت تولید کننده. در واقع این عوامل در کنار یکدیگر قیمت نهایی محصول ایزگام دلیجان را مشخص می  کنند. ایزوگام در 3 ماه نخست سال 1401 از محدوده تقریبی 38 هزار تومان تا محدوده 70 هزار تومان به ازای هر متر قیمت گذاری است. آنچه تنوع قیمت در این بازه را تعیین میکند، تعداد لایه های ایزوگام، قطر ایزوگام و فرمولاسیون ساخت آن می باشد. برای مثال در حال حاضر ایزوگام تک لایه با قطر حدود 2.5 میل در محدوده 38 هزار تومان و ایزوگام دو لایه 5 میل در محدوده 70 هزار تومان قیمت گذاری می گردد. لازم به ذکر است بالا بودن هزینه مواد اولیه و تولید که باعث بالا بودن قیمت ها شده، زمینه را برای بهره گیری هرچه بیشتر افراد سودجو فراهم کرده است. بدین شکل که با استفاده از ضایعات پلاستیکی محصولاتی شبیه ایزوگام را با قیمت پایین روانه بازار می کنند. برای استعلام دقیق قیمت ایزوگام دلیجان می توانید با کارشناسان بوم شش تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی ایزوگام و انواع عایق رطوبتی

خرید ایزوگام دلیجان

برای خرید ایزوگام دلیجان راه های متفاوتی وجود دارد. در درجه اول خرید از نمایندگی ها و بنگاه های فروش ایزوگام که در تمامی شهر های ایران دایر هستند. این روش با وجود دسترسی آسان معایب خاص خود را دارد، برای مثال در بسیار از مواقع حاشیه سود بالای این بنگاه ها مصرف کننده را ملزم به پرداخت دو برابر قیمت اصلی می نماید. روش دوم خرید ایزوگام دلیجان،  خرید مستقیم از درب کارخانه است. طی این روش هرچند امکان خرید  ایزوگام با کیفیت و با قیمت واقعی فراهم است، اما به دلیل تمرکز کارخانه های در مناطق برون شهری و تمرکز آنها بر عمده فروشی این روش نیز چالشهای خاص خود را دارد. روش سوم خرید اینترنتی از پایگاه های معتبر می باشد. از جمله مزایای این روش اولا دسترسی آسان به آنها از طریق جستجوی اینترنتی می باشد و دوما به ایجاد بستر مقایسه محصولات امکان انتخاب دقیق محصولات با کیفیت و با قیمت واقعی را فراهم می کند. با این حال روش اینترنتی نیز به دلیل ماهیت اینترنتی و مجازی، معایب خاص خود را دارد که مهمترین آن  قابل اعتماد بد این گونه فروشگاه ها  می باشد.

فروشگاه ایزوگام بوم شش دارای نماد اعتماد الکترونیک و همچنین دارنده پروانه کسب و کارهای

لیست کارخانه های ایزوگام دلیجان - تولید کنندگان ایزوگام شهر دلیجان

نصب ایزوگام دلیجان

نصب ایزوگام دلیجان بوسیله نصاب معرفی شده توسط شرکت تولید کننده! این یک خوش شانسی بزرگ برای مصرف کننده نهایی ایزوگام است. چنانچه فرصتی فراهم شود که تیم نصب ایزوگام توسط شرکت تولید کننده ایزوگام معرفی گردد، امکان تضمین کالا و خدمات و همچنین ارائه ضمانت نامه ها و بیمه نامه ها به شکل مطلوب تری میسر خواهد شد. به همین ترتیب اجرای نهایی پروژه  با استاندارد های بالاتری صورت می پذیرد. دلیل این امر تسلط شرکت تولید کننده به فرایند نصب، تسلط و شناخت نصاب به فرمولاسیون ایزوگام و نارت دقیق تر به فرایند اجرای پروژه نصب ایزوگام دلیجان می باشد.

مجموعه ایزوگام بوم شش با بهره مندی از تیم نصب خبره و آزموده، قابلیت آن را دارد که با  ارسال پکیج کالا و خدمات درب محل، اجرای پروژه با نظارت دقیق و در ارائه ضمانت نامه معتبر، اطمینان خاطر شما از عایق کاری ساختمان را نماید.

نصب ایزوگام دلیجان

خلاصه

ایزوگام دلیجان از محبوبیت بالایی برخوردار است. دلیجان قطب تولید ایزوگام کشور است و بیشترین تعداد کارخانه های تولید ایزوگام را در خود جای داده است. هر چند علاوه بر دلیجان، شهره های ارومیه و مشهد مقدس نیز در زمینه تولید عایق رطوبتی بسیار فعال هستند، اما هر کدام در مقیاسی به مراتب کوچکتر نسبت به دلیجان فعالیت می کنند. مرکزیت دلیجان در استان مرکزی ایران، قرارگرفتن در مسیر کلیدر ارتباطی شمال و جنوب کشور، امکان تولید و ارسال تولیدات به سایر نقاط کشور را برای این منطقه آسان کرده است. این مهم نیز به نوبه خود بر شهرت ایزوگام شهرستان دلیجان افزوده است و به همین دلیل است که بسیار از بنگاه های تجاری به دنبال اخذ نمایندگی ایزوگام های دلیجان هستند. شرکت بوم شش، با استقرار در این شهر و فعالیت 20 ساله در بازار ایزوگام امکانات و تسهیلات قابل توجهی را برای ارائه پکیج کالا و خدمات عایق رطوبتی را برای شما تدارک دیده است.

آدرس کارخانه های ایزوگام دلیجان

4/5 - (1 امتیاز)
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

اشتراک در تلگرام
اشتراک در واتساپ
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توییتر
اشتراک در لینکدین
اشتراک در پینترست
اشتراک از طریق ایمیل
پرینت مطلب
okisan.com