بازار آنلاین ایزوگام

ایزوگام شرق + قیمت خرید ایزوگام شرق

ایزوگام شرق

ایزوگام شرق چیست؟

ایزوگام شرق یکی از برندهای قدیمی ایزوگام ایران است که شرکت شرق مشهد با شماره ثبت 6736 در سال 1370 تولید آن را آغاز کرده است. چرا در بازار ایزوگام ایران معروف است؟ به دلیل عدم رقابتی بودن بازار در آن زمان، کیفیت مناسب و تولید انبوه جا پای محکمی را در بازار ایزوگام کشور برای خود باز کرده است. با این حال این همه دلیل محبوبیت این برند نیست. شرکت شرق گستر دلیجان با شماره ثبت 521 در سال 1382 با تولید ایزوگام شرق گستر دلیجان تکمیل کننده این پازل بوده است که با تولید و ارائه ایزوگام با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب، توانست سهم قابل توجهی از اعتبار بازار ایزوگام را به خود اختصاص دهد. امروزه اکثر شرکت های تولیدی با آگاهی از محبوبیت این برند، با اضافه کردن پسوند و پیشوند به کلمه شرق، به نوعی این برند را تولید می کنند.

ایزوگام شرق دلیجان

ایزوگام شرق مشهد (6763)

ایزوگام شرق مشهد یکی از قدیمی ترین و اولین برند های شناخته شده ایزوگام در ایران است که قدمتی بیش از 40 سال دارد. این شرکت واقع در استان خراسان رضوی، شهر مشهد مقدس علاوه بر تولید ایزوگام، ایزو پرایمر و ایزولایر را نیز تولید و به بازار عرضه می کند. محصول ایزوگام این شرکت در 3 نوع زیر تولید می گردد:
1- عایق رطوبتی اصلاح شده با پلیمرهای الاستیکی یا BPE
2- عایق رطوبتی اصلاح شده با پلیمرهای پلاستیکی یا BPP
3- عایق رطوبتی ایزوگام بر پایه قیر اکسیده یا BOF
شرکت ایزوگام شرق مشهد به عنوان یک شرکت مادر، با رهبری 7 شرکت زیر مجموعه که عمدتا در تولید محصولات مکمل تولید ایزوگام فعالیت می کنند، به واسطه پتانسیل های عظیم صادراتی به کشور های همسایه از جمله عراق و افغانستان و بهره مندی از آزمایشگاه مجهز و مدرن، امروزه نام بزرگترین واحد تولیدی ایزوگام کشور را یدک می کشد.

عایق رطوبتی اصلاح شده با پلیمرهای الاستیکی و پلاستیکی

عکس ایزوگام شرق

با توجه به اینکه تعداد زیادی از شرکت های با کپی کردن این نام و تولید برندهای مشابه سعی در توسعه بازار خود دارند، برای تشخیص ایزوگام شرق مشهد لازم است علاوه بر در نظر گرفتن شماره ثبت 6863 در لیبل محصول خریداری شده، به عکس محصول و تطابق آن با برند مورد خریداری دقت فرمایید.

عکس ایزوگام شرق مشهد

قیمت ایزوگام شرق

قیمت ایزوگام شرق را میتوانید مستقیما از خود شرکت تولید کننده استعلام کنید. با توجه به نوسان شدید قیمت ها در بازار ایران، ارائه قیمت دقیق از ایزوگام شرق میسر نمی باشد. لذا بهترین راه استعلام روز قیمت روز ایزوگام شرق از شرکت تولید کننده یا نماینده های رسمی این شرکت در تهران، اصفهان، شیراز و اهواز می باشد. با این حال میتوان گفت که در بین برندهای تولید شده در کشور، قیمت ایزوگام شرق مشهد در محدوده قیمت متوسط قرار دارد. در واقع خرید ایزوگام شرق یک انتخاب اقتصادی و در عین حال با کیفیت بوده که می تواند در صورت نصب استاندارد اطمینان خاطر مصرف کننده را به همراه داشته باشد.

قیمت ایزوگام شرق

قیمت عمده ایزوگام شرق گستر

بسته به حجم سفارش ایزوگام، قیمت فروش عمده متفاوت می شود. برای مثال به صورت میانگین قیمت 15 هزار متر از ایزوگام X 1000 تا 1500 تومان از قیمت 2000 متر از همان ایزوگام پایین تر است. البته تعیین محدود قیمت محصولات هر شرکتی وابسته به خود آن شرکت و سیاست های قیمتی، بازرگانی و رقابتی آن شرکت بستگی دارد. همچنین یکی از مهمترین مزیت های خرید عمده ایزوگام، کاهش قابل توجه هزینه حمل آن می باشد. سود با خرید ایزوگام بصورت عمده و با قیمت مناسب است.

ایزوگام شرق گستر دلیجان

شرکت ایزوگام شرق گستر دلیجان در سال 1382 در کیلومتر 5 محور دلیجان- اصفهان، شهرک صنعتی دلیجان احداث و با بکارگیری خطوط پیشرفته تولید از کشور ایتالیا، محصول عایق رطوبتی با کیفیتی را در انواع متنوع به بازار عرضه کرد. این شرکت که تا کنون 5 سال پیاپی عنوان صادر کننده برتر کشور را به خود اختصاص داده است، انواع عایق رطوبتی با انواع روکشها از ساده گرفته تا فویل آلمینیومی، طرحدار و با روکش ماسه رنگی را تولید میکند. شرکت شرق گستر دلیجان علاوه بر نشان استاندارد، از گواهی نامه ISO 9001 ، ISO 2015 و گواهی مدیریت کیفیت TUV از کشور آلمان برخوردار می باشد. شعار این شرکت این است: خورشید همیشه از شرق طلوع می کند. بعد از آن شرکت ایزوگام غرب گستر دلیجان نیز با خلاقیتی تعجب برانگیز، ثبت و آغاز به کار کرد.

ایزوگام شرق گستر دلیجان

سایر برندهای ایزوگام شرق

در حال حاضر در کشور ایران چیزی در حدود 200 واحد تولید ایزوگام فعال است، این واحد ها از شرکت های بزرگ و هلدینگ گرفته تا شرکتهای کوچکتر، به صورت میانگین هر کدام چیزی در حدود 5 برند متنوع تولید می کنند. با یه ضرب ساده، در بازار امروز ایزوگام ایران حدودا 1000 برند مختلف ایزوگام وجود دارد، که نام شرق در بسیار از آنها قابل مشاهده است. ایزوگام شرق دی، ایزوگام مایا شرق، عایق گستر شرق، ایزوگام شرق تبریز، ایزوگام گوهر شرق، جنرال شرق و ….. از جمله این برند ها هستند. هدف از تولید این برند ها، کسب سهم بیشتر از بازار ایزوگام به دلیل شهرت این برند می باشد.

سایر برندهای ایزوگام شرق

خرید ایزوگام شرق درب کارخانه

شرکت ایزوگام شرق گستر دلیجان در حال حاضر سه برند اصلی را برای سه طیف محدوده جغرافیایی، متناسب با نیاز مشتریان خود تولید و عرضه میکند، برند اصلی این شرکت با نام شرق گستر، اولین، محبوب ترین و پر فروش ترین محصول این شرکت است. برند های پاتریس بام دلیجان و پریسان بام دلیجان نیز دو برند مطرح دیگر این شرکت می باشند. هرچند شرق گستر برندهای فرعی دیگری را نیز به درخواست مشتریان خود تولید میکند، اما در بازار رسمی نامی از آنها به میان نمی آورد.

خرید ایزوگام شرق درب کارخانه

نمایندگی ایزوگام شرق گستر

در حال حاضر نمایندگی ایزوگام شرق به دلیل محبوبیت آن در بین مردم، در همه شهر ها وجود دارد. به همین دلیل کمتر پیش می آید کسی به دنبال اخذ نمایندگی این محصول باشد. از طرفی نمایندگی انحصاری دیگر مانند گذشته طرفدار ندارد. به دلیل تنوع شرکت ها و برندهای ایزوگام، رقابت در بازار این محصول داغ و در نتیجه مشتریان به دنبال برندهای مختلف ایزوگام در بازار ایزوگام ایران هستند. لذا اخذ نمایندگی انحصاری برای عاملان فروش ایزوگام منطقی به نظر نمی رسد. با این حال شرکت ایزوگام شرق گستر دلیجان و شرق مشهد در اکثر شهرهای بزرگ دارای دفتر فروش رسمی یا دارای نمایندگی انحصاری می باشند. اگر ساکن اصفهان، شیراز، تهران، کرج، رشت و سایر شهرهای بزرگ کشور می باشید، به راحتی می توانید نمایندگی یا دفتر فروش این محصول را در شهر خود پیدا کنید. البته لازم به ذکر است، با توسعه اینترنت و فضای آنلاین، دیگر نیازی به مراجعه به نمایندگی ایزوگام شرق وجود ندارد. با یک جستجوی ساده می توانید هر برندی از ایزوگام را در داخل اینترنت خرید کنید.

نمایندگی ایزوگام شرق گستر

خلاصه

ایزوگام شرق، یکی از برندهای معروف بازار ایزوگام ایران است که این محبوبیت را به دلیل سیاستهای تولید و فروش دو شرکت بزرگ ایزوگام ایران، یعنی شرکت شرق مشهد و شرکت شرق گستر دلیجان به دست آورده است. شرکت شرق گستر مشهد از سال 1369 و با تولید سه نوع مختلف ایزوگام و شرکت شرق گستر دلیجان از سال 1382 و با تولید 5 برند متنوع اصلی ترین برند شرق ایران می باشند. هرچند در کنار اینها چیزی در حدود 40 تا 50 برند فرعی شرق نیز در شرکتهای مختلف تولید می گردد. قیمت ایزوگام شرق در حال حاضر در بازه قیمتی 45 تا 55 هزار تومان بسته به قطر ایزوگام و نوع لایه حفاظتی آن متغیر است.

 

4/5 - (1 امتیاز)
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

اشتراک در تلگرام
اشتراک در واتساپ
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توییتر
اشتراک در لینکدین
اشتراک در پینترست
اشتراک از طریق ایمیل
پرینت مطلب
okisan.com